logo

» O NAS

Kim jesteśmy

Firma Gemartis powstała w 2008 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie na biżuterię perłową na rynku polskim. Rozpoczęliśmy od importu złotej biżuterii z perłami, aby wkrótce poszerzyć ją o biżuterię srebrną oraz same perły. Dość szybko import gotowych wyrobów zastąpiliśmy produkcją, która dała nam lepszą możliwość utrzymania kontroli nad jakością oferowanych pereł oraz większą elastyczność w reagowaniu na zapotrzebowanie ze strony Klientów. Nasza oferta jest sukcesywnie poszerzana i już od roku 2014 mogą Państwo znaleźć u nas największy wybór biżuterii perłowej w Polsce oraz same perły, zarówno słodkowodne jak i morskie – luzem i w sznurach.

 

Naszą misją jest stałe doskonalenie, głównie w dziedzinie jakości oferowanych pereł. Wbrew obserwowanym na rynku tendencjom do stosowania pereł niższej jakości, które mają złagodzić silny wzrost cen tych kamieni zapoczątkowany w roku 2010, nasz asortyment stanowią głównie perły wysokiej klasy. Czynimy jednocześnie starania o utrzymanie konkurencyjnego poziomu cenowego w tym segmencie. Oferowana przez nas jakość została nagrodzona w roku 2012 rekomendacją Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich, które przyznało nam Znak Jakości SRJ.

 

Co roku przedstawiamy swoją ofertę na październikowych targach biżuterii w Warszawie, które odbywają się w hali Expo XXI – do roku 2014 były to targi „Złoto Srebro Czas”, począwszy od roku 2015 prezentujemy się na Polskich Targach Złotniczo-Jubilerskich GOLD EXPO, które odbywają się w tym samym miejscu na przełomie września i października. Tych z Państwa, którzy odwiedzają targi zapraszamy do naszego stoiska.

 

Jeśli Klienci Państwa sklepu poszukują pereł wysokiej jakości, to kontakt z nami będzie dla Państwa szansą na sprostanie ich najbardziej śmiałym oczekiwaniom.

do góry
MENU